Od 01.03.2019 zostanie zmieniony kurs Komunikacji Miejskiej z Szamotuł do Myszkowa. Szczegóły w zakładce rozkłady jazdy!

Uwaga!
Od 01.03.2019 zostanie zmieniony kurs Komunikacji Miejskiej z Szamotuł do Myszkowa.

Na następujący:

SZAMOTUŁY
RYNEK
08:30
SZAMOTUŁY
UL.WOJSKA POLSKIEGO
08:33
GAŁOWO 08:35
PRZYBORÓWKO 08:38
PRZYBOROWO 08:42
MYSZKOWO 08:45
PIASKOWO 08:48
UL.CHROBREGO 08:53
UL.DWORCOWA 08:56
SZAMOTUŁY
RYNEK
08:59

Pozostałe kursy pozostają bez zmian.

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.