Rozkład Jazdy: Linia nr 5 Gąsawy – Szamotuły

                         Gąsawy – Szamotuły

 

Nazwa Przystanku

Godzina

Szamotuły Rynek

8:30

Szamotuły dworzec PKP

8:33

Szamotuły ul. Kolarska

8:36

Szamotuły ul. Felińskiego

8:37

Gąsawy 1

8:39

Gąsawy wieś

8:40

Gąsawy 1

8:42

Szamotuły ul. Felińskiego

8:44

Szamotuły, ul Lipowa (Dom Dziecka)

8:45

Dworzec Inbag

8:47

Szamotuły Rynek

8:50

 

 

Nazwa Przystanku

Godzina

Szamotuły Rynek

14:05

Szamotuły dworzec PKP

14:08

Szamotuły ul. Kolarska

14:11

Szamotuły ul. Felińskiego

14:13

Gąsawy 1

14:15

Gąsawy wieś

14:18

Gąsawy 1

14:20

Szamotuły ul. Felińskiego

14:23

Szamotuły, ul Lipowa (Dom Dziecka)

14:24

Dworzec Inbag

14:28

Szamotuły Rynek

14:30

 

 

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.