Komunikacja miejska Miasta i Gminy Szamotuły – dni powszednie

od 14.06.2022 przystanek z rynku w Szamotułach przeniesiony pod adres Dworcowa 11 (przed budynkiem poczty).


PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

Rozkład obowiązuje od 14.06.2022


PIASKOWO 06:15
MYSZKOWO 06:20
PRZYBORÓWKO 06:25
GAŁOWO 06:29
SZAMOTUŁY
UL.WOJSKA POLSKIEGO
06:31
SZAMOTUŁY
RYNEK
06:34
SZAMOTUŁY
RYNEK
06:40
UL. DWORCOWA PKP 06:43
UL.SPORTOWA (WICHERKIEWICZOWEJ) 06:45
UL.SPORTOWA
(BRIGNOLES)
06:46
KĘPA 06:48
BABOROWO 06:51
BABORÓWKO 06:53
BABORÓWKO PKP 06:54
KĄSINOWO I 06:56
KĄSINOWO II 07:00
PIASKOWO 07:03
SZAMOTUŁY UL.CHROBREGO 07:05
UL. DWORCOWA PKP 07:07
UL.SPORTOWA (WICHERKIEWICZOWEJ) 07:09
UL.SPORTOWA
(BRIGNOLES)
07:10
UL.LIPOWA
(UL.ROBOCZA)
07:11
UL. FELIŃSKIEGO 07:12
UL.KOLARSKA 07:13
UL.ŁĄKOWA
(UL.TENISOWA)
07:14
UL.ŁĄKOWA
(DOM DZIECKA)
07:15
UL.LIPOWA (ŚW.STANISŁAWA) 07:16
UL. MICKIEWICZA (LICEUM) 07:18
DWORZEC INBAG 07:19
SZAMOTUŁY
RYNEK
07:21
SZAMOTUŁY
RYNEK
07:27
SZAMOTUŁY UL.SZCZUCZYŃSKA 07:34
SZAMOTUŁY UL.NOWOWIEJSKIEGO 07:36
PIOTRKÓWKO 07:40
MUTOWO 07:45
SZAMOTUŁY UL.NOWOWIEJSKIEGO (OGRODY) 07:47
SZAMOTUŁY UL.NOWOWIEJSKIEGO
n/ż
07:48
DWORZEC INBAG 07:49
SZAMOTUŁY
RYNEK
07:50
SZAMOTUŁY
RYNEK
07:50
SZAMOTUŁY UL.SZCZUCZYŃSKA 07:55
SZCZUCZYN 07:59
UL.KOPERNIKA 08:02
UL.ZIELONA 08:05
UL.DŁUGA 08:07
UL.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 08:09
SZAMOTUŁY RYNEK 08:14
SZAMOTUŁY
RYNEK
08:30
UL.DWORCOWA 08:32
UL.CHROBREGO 08:35
PIASKOWO 08:37
MYSZKOWO 08:43
PRZYBOROWO 08:47
PRZYBORÓWKO 08:50
GAŁOWO 08:54
SZAMOTUŁY UL.WOJSKA POLSKIEGO 08:56
SZAMOTUŁY
RYNEK
08:59
SZAMOTUŁY RYNEK 09:10
UL. DWORCOWA PKP 09:12
UL.SPORTOWA (WICHERKIEWICZOWEJ) 09:14
UL.SPORTOWA (BRIGNOLES) 09:15
UL.LIPOWA (UL.ROBOCZA) 09:17
UL. FELIŃSKIEGO 09:18
UL.KOLARSKA 09:19
UL.ŁĄKOWA (UL.TENISOWA) 09:20
UL.ŁĄKOWA
(DOM DZIECKA)
09:21
UL.LIPOWA (ŚW.STANISŁAWA) 09:22
DWORZEC INBAG 09:25
SZAMOTUŁY
RYNEK
09:27
SZAMOTUŁY
RYNEK
09:30
SZAMOTUŁY UL.SZCZUCZYŃSKA 09:33
SZCZUCZYN 09:36
UL.KOPERNIKA 09:38
UL.ZIELONA 09:40
UL.DŁUGA 09:42
UL.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 09:44
SZAMOTUŁY
RYNEK
09:46
SZAMOTUŁY
RYNEK
10:20
UL. DWORCOWA PKP 10:22
UL.SPORTOWA (WICHERKIEWICZOWEJ) 10:24
UL.SPORTOWA
(BRIGNOLES)
10:25
UL.LIPOWA
(UL.ROBOCZA)
10:27
UL. FELIŃSKIEGO 10:28
UL.KOLARSKA 10:29
UL.ŁĄKOWA
(UL.TENISOWA)
10:30
UL.ŁĄKOWA
(DOM DZIECKA)
10:31
UL.LIPOWA (ŚW.STANISŁAWA) 10:32
DWORZEC INBAG 10:35
SZAMOTUŁY
RYNEK
10:37
SZAMOTUŁY
RYNEK
10:40
UL.NOWOWIEJSKIEGO
(OGRODY)
10:43
MUTOWO 10:45
UL.NOWOWIEJSKIEGO
(OGRODY)
10:47
UL.NOWOWIEJSKIEGO
n/ż
10:48
DWORZEC INBAG 10:51
SZAMOTUŁY
RYNEK
11:00
SZAMOTUŁY
RYNEK
11:00
SZAMOTUŁY UL.SZCZUCZYŃSKA 11:03
UL.KOPERNIKA 11:05
UL.ZIELONA 11:07
UL.DŁUGA 11:08
UL.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 11:10
UL.1 MAJA 11:12
UL.PROSTA 11:14
ŚMIŁOWO 11:16
UL.PROSTA 11:18
UL.1 MAJA 11:20
SZAMOTUŁY
RYNEK
11:30
SZAMOTUŁY
RYNEK
11:35
UL.DWORCOWA 11:37
SZAMOTUŁY
UL.CHROBREGO
11:40
PIASKOWO 11:42
KĄSINOWO I 11:44
KĄSINOWO II 11:45
BABORÓWKO PKP 11:46
BABORÓWKO 11:48
BABOROWO 11:52
BABORÓWKO 11:55
KĘPA 11:58
UL.SPORTOWA (WICHERKIEWICZOWEJ) 12:00
UL. FELIŃSKIEGO 12:01
UL.KOLARSKA 12:02
UL.LIPOWA
(DOM DZIECKA)
12:03
UL.ŁĄKOWA
(UL.TENISOWA)
12:04
UL.DWORCOWA 12:06
SZAMOTUŁY
RYNEK
12:09
SZAMOTUŁY
RYNEK
12:15
SZAMOTUŁY UL.SZCZUCZYŃSKA 12:18
SZCZUCZYN 12:21
UL.KOPERNIKA 12:22
UL.ZIELONA/UL. LEŚNA 12:23
UL.ZIELONA/UL. DŁUGA 12:24
UL.DŁUGA 12:25
UL.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 12:27
SZAMOTUŁY
RYNEK
12:40
SZAMOTUŁY
RYNEK
12:46
SZAMOTUŁY
UL.WOJSKA POLSKIEGO
12:48
GAŁOWO 12:53
PRZYBORÓWKO 12:57
PRZYBOROWO 13:00
MYSZKOWO 13:04
PIASKOWO 13:08
SZAMOTUŁY
UL.CHROBREGO
13:12
UL.DWORCOWA 13:16
SZAMOTUŁY
RYNEK
13:18
SZAMOTUŁY
RYNEK
13:20
UL. DWORCOWA PKP 13:23
UL.SPORTOWA (WICHERKIEWICZOWEJ) 13:25
UL.SPORTOWA
(BRIGNOLES)
13:26
UL.LIPOWA
(UL.ROBOCZA)
13:28
UL. FELIŃSKIEGO 13:29
UL.KOLARSKA 13:30
UL.ŁĄKOWA  (UL.TENISOWA) 13:31
UL.ŁĄKOWA
(DOM DZIECKA)
13:32
UL.LIPOWA (UL.ŚW.STANISŁAWA) 13:33
DWORZEC INBAG 13:36
SZAMOTUŁY
RYNEK
13:43
SZAMOTUŁY
RYNEK
13:47
UL.NOWOWIEJSKIEGO
(OGRODY)
13:50
MUTOWO 13:52
UL.NOWOWIEJSKIEGO
(OGRODY)
13:54
UL.NOWOWIEJSKIEGO
n/ż
13:55
DWORZEC INBAG 13:58
SZAMOTUŁY
RYNEK
14:05
SZAMOTUŁY
RYNEK
14:08
SZAMOTUŁY UL.SZCZUCZYŃSKA 14:11
SZCZUCZYN 14:14
UL.KOPERNIKA 14:16
UL.ZIELONA/UL. LEŚNA 14:17
UL.ZIELONA/UL. DŁUGA 14:18
UL.DŁUGA 14:19
UL.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 14:21
UL.1 MAJA 14:23
UL.PROSTA 14:25
ŚMIŁOWO 14:27
UL.PROSTA 14:29
UL.1 MAJA 14:31
SZAMOTUŁY
RYNEK
14:36
SZAMOTUŁY
RYNEK
14:45
UL.DWORCOWA 14:47
UL. DWORCOWA PKP 14:49
UL.ŁĄKOWA
(UL.TENISOWA)
14:52
UL.ŁĄKOWA
(DOM DZIECKA)
14:53
UL. FELIŃSKIEGO 14:54
UL.KOLARSKA 14:55
UL.SPORTOWA
(WICHERKIEWICZOWEJ)
14:57
UL.SPORTOWA
(BRIGNOLES)
14:58
KĘPA 15:00
BABORÓWKO 15:02
BABOROWO 15:05
BABORÓWKO 15:08
BABORÓWKO PKP 15:09
KĄSINOWO I 15:11
KĄSINOWO II 15:12
MYSZKOWO 15:17
PRZYBOROWO 15:20
PRZYBORÓWKO 15:23
GAŁOWO 15:27
UL.WOJSKA POLSKIEGO 15:29
SZAMOTUŁY
RYNEK
15:32
SZAMOTUŁY
RYNEK
15:40
SZAMOTUŁY
UL.WOJSKA POLSKIEGO
15:42
GAŁOWO 15:44
PRZYBORÓWKO 15:47
PRZYBOROWO 15:50
MYSZKOWO 15:54
PIASKOWO 15:59
SZAMOTUŁY UL.CHROBREGO 16:01
 UL.DWORCOWA 16:02
SZAMOTUŁY
RYNEK
16:05
SZAMOTUŁY
RYNEK
16:07
UL.DWORCOWA 16:10
UL. DWORCOWA PKP 16:12
UL.ŁĄKOWA
(UL.TENISOWA)
16:15
UL.ŁĄKOWA
(DOM DZIECKA)
16:16
UL. FELIŃSKIEGO 16:17
UL.KOLARSKA 16:18
UL.SPORTOWA
(WICHERKIEWICZOWEJ)
16:20
UL.SPORTOWA
(BRIGNOLES)
16:21
KĘPA 16:23
BABORÓWKO 16:25
BABORÓWKO PKP 16:26
KĄSINOWO I 16:28
KĄSINOWO II 16:29
PIASKOWO 16:33
SZAMOTUŁY
UL.CHROBREGO
16:36
UL.DWORCOWA 16:38
SZAMOTUŁY
RYNEK
16:41
SZAMOTUŁY
RYNEK
16:45
UL.NOWOWIEJSKIEGO (OGRODY) 16:48
MUTOWO 16:51
PIOTRKÓWKO 16:57
UL.NOWOWIEJSKIEGO (OGRODY) 17:02
UL.NOWOWIEJSKIEGO
n/ż
17:03
DWORZEC INBAG 17:06
SZAMOTUŁY
RYNEK
17:15
SZAMOTUŁY
RYNEK
17:20
UL.WOJSKA POLSKIEGO 17:22
GAŁOWO 17:24
PRZYBORÓWKO 17:27
PRZYBOROWO 17:30
MYSZKOWO 17:33
KĄSINOWO I 17:38
KĄSINOWO II 17:39
BABORÓWKO PKP 17:40
BABORÓWKO 17:42
BABOROWO 17:45
BABORÓWKO 17:48
KĘPA 17:50
UL.SPORTOWA (UL.WICHERKIEWICZOWEJ) 17:52
SZAMOTUŁY
UL.KOLARSKA
17:54
UL. FELIŃSKIEGO 17:55
UL.LIPOWA
(DOM DZIECKA)
17:56
UL.ŁĄKOWA
(UL.TENISOWA)
17:57
UL.DWORCOWA 17:58
SZAMOTUŁY
RYNEK
18:00

Cennik

Bilet jednorazowy ulgowy*: 1,50
Bilet jednorazowy: 2,50

* Osobami uprawnionymi do ulgowych przejazdów są:

  • Dzieci powyżej 4 lat do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej
  • Dzieci i młodzież w okresie nauki, nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia
  • Studenci do 26 roku życia
  • Osoby niewidome, kombatanci, emeryci, renciści, inwalidzi wojenni nie zaliczani do I grupy inwalidzkiej, osoby niesamodzielne, osoby uprawnione na podstawie odrębnych aktów prawnych

 

Osobami uprawnionymi do bezpłatnych biletów są:

  • Dzieci w wieku do 4 lat (pod warunkiem, że nie zajmują samodzielnie siedzenia)
  • Osoby powyżej 70 roku życia za okazaniem dowodu tożsamości
  • Inwalidzi wojenni zaliczani do I grupy inwalidzkiej
  • Osoby posiadające kartę dużej rodziny
  • Uprawnieni funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej w czasie akcji

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.