Rozkład jazdy: Linia nr 1 Obrzycko – Szamotuły

Piotrowo – Obrzycko – Szamotuły

Uwaga na okres ferii zimowych (tj. 14.01.2019-27.01.2019)
zostają zawieszone kursy o:

14:10 z Szamotuł do Obrzycka
14:35 z Obrzycka do Szamotuł

Reszta kursów pozostaje bez zmian, za utrudnienia przepraszamy.

Piotrowo I 6:59 9:49 13:42 15:54
Piotrowo II 7:00 9:50 13:43 15:55
Zielonagóra 7:02 9:52 13:45 15:57
Obrzycko Rynek 6:05 7:05 8:00 9:55 11:40 13:48 14:35 16:00
Obrzycko Alf 6:06 7:06 8:01 9:56 11:41 13:49 14:36 16:01
Obrzycko Tartak 6:07 7:07 8:02 9:57 11:42 13:50 14:37 16:02
Słopanowo wieś 6:09 7:09 8:04 9:59 11:44 13:52 14:39 16:04
Kobylniki wieś 6:11 7:11 8:06 10:01 11:46 13:54 14:41 16:06
Gaj Mały 6:15 7:15 8:10 10:05 11:50 13:58 14:45 16:10
Szamotuły Powst. Wlkp. 6:19 7:19 8:14 10:09 11:54 14:02 14:49 16:14
Szamotuły Zamkowa 6:23 7:23 8:18 10:13 11:58 14:06 14:53 16:18
Szamotuły Jana Pawła II 6:25 7:25 8:20 10:15 12:00 14:08 14:55 16:20
Szamotuły Rynek 6:27 7:27 8:22 10:17 12:02 14:10  14:57 16:22
 Szamotuły PKP 6:30 8:25 \9:15 12:05 16:55
Kursuje w dni robocze oprócz 15.08 Tolerancja: 5 min. przyśpieszenia, 5 min. opóźnienia. * wjazd autobusu na żądanie

 

Szamotuły – Obrzycko – Piotrowo

Szamotuły Inbag 6:33 7:30 9:18 11:10 13:12 14:12 15:13 17:00
Szamotuły Rynek 9:20 11:12 13:14 14:10 15:16 17:03
Szamotuły Jana Pawła II 9:22 13:16 14:13 15:18 17:06
Szamotuły Zamkowa 6:36 7:33 9:25 11:15 13:19 14:15 15:20 17:08
Szamotuły Powst. Wlkp. 6:38 7:35 9:27 11:17 13:21 14:17 15:22 17:10
Gaj Mały 6:43 7:40 9:32 11:22 13:26 14:22 15:27 17:15
Kobylniki wieś 6:47 7:44 9:36 11:26 13:30 14:26 15:31 17:19
Słopanowo wieś 6:49 7:46 9:38 11:28 13:32 14:28 15:33 17:21
Obrzycko Tartak 6:51 7:48 9:40 11:30 13:34 14:30 15:35 17:23
Obrzycko Alf 6:52 7:49 9:41 11:31 13:35 14:31 15:36 17:24
Obrzycko Rynek 6:53 7:50 9:42 11:32 13:36 14:32 15:37 17:25
Zielonagóra 6:56 9:45 13:39 15:40 17:28
Piotrowo II 6:58 9:47 13:41 15:42 17:30
Piotrowo I 6:59 9:48 13:42 15:43 17:31
Kursuje w dni robocze oprócz 15.08 Tolerancja: 5 min. przyśpieszenia, 5 min. opóźnienia. * wjazd autobusu na żądanie

 

Cennik

BILET NORMALNY
Strefa I 11,00
Strefa II 9,00
Strefa III 7,00
Strefa IV 3,00

 

STREFY

Strefa I Piotrowo, Zielonagóra – Szamotuły
Strefa II Obrzycko, Słopanowo, Kobylniki – Szamotuły
Piotrowo, Zielongóra – Gaj Mały
Strefa III Piotrowo, Zielonagóra – Kobylniki, Słopanowo, Obrzycko
Obrzycko – Gaj Mały, Kobylniki, Słopanowo
Słopanowo – Kobylniki, Gaj Mały
Kobylniki – Gaj Mały
Gaj Mały – Szamotuły
Strefa IV Piotrowo, Zielonagóra – Piotrowo, Zielonagóra
Obrzycko – Obrzycko
Szamotuły – Szamotuły

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne