Rozkład jazdy: Linia nr 1 Obrzycko – Szamotuły

Wakacyjny rozkład jazdy

Obowiązuje do 01.09.2019

 

kierunek Szamotuły  kursuje w dni robocze oprócz    15.08

 

Piotrowo – Obrzycko – Szamotuły

Piotrowo I   6:59   9:49     13:42   15:54
Piotrowo II   7:00   9:50     13:43   15:55
Zielonagóra   7:02   9:52     13:45   15:57
Obrzycko Rynek 6:05 7:05 8:00 9:55   11:40 13:48   16:00
Obrzycko Alf 6:06 7:06 8:01 9:56   11:41 13:49   16:01
Obrzycko Tartak 6:07 7:07 8:02 9:57   11:42 13:50   16:02
Słopanowo wieś 6:09 7:09 8:04 9:59   11:44 13:52   16:04
Kobylniki wieś 6:11 7:11 8:06 10:01   11:46 13:54   16:06
Gaj Mały 6:15 7:15 8:10 10:05   11:50 13:58   16:10
Szamotuły Powst. Wlkp. 6:19 7:19 8:14 10:09   11:54 14:02   16:14
Szamotuły Zamkowa 6:23 7:23 8:18 10:13   11:58 14:06   16:18
Szamotuły Jana Pawła II 6:25 7:25 8:20 10:15   12:00 14:08   16:20
Szamotuły Rynek 6:27 7:27 8:22 10:17   12:02 14:10   16:22
 Szamotuły PKP 6:30   8:25 \9:15     12:05     16:55
Kursuje w dni robocze oprócz 15.08 Tolerancja: 5 min. przyśpieszenia, 5 min. opóźnienia. * wjazd autobusu na żądanie

 

Szamotuły – Obrzycko – Piotrowo

Szamotuły Inbag 6:33 7:30 9:18   11:10 13:12   15:13 17:00
Szamotuły Rynek     9:20   11:12 13:14   15:16 17:03
Szamotuły Jana Pawła II     9:22     13:16   15:18 17:06
Szamotuły Zamkowa 6:36 7:33 9:25   11:15 13:19   15:20 17:08
Szamotuły Powst. Wlkp. 6:38 7:35 9:27   11:17 13:21   15:22 17:10
Gaj Mały 6:43 7:40 9:32   11:22 13:26   15:27 17:15
Kobylniki wieś 6:47 7:44 9:36   11:26 13:30   15:31 17:19
Słopanowo wieś 6:49 7:46 9:38   11:28 13:32   15:33 17:21
Obrzycko Tartak 6:51 7:48 9:40   11:30 13:34   15:35 17:23
Obrzycko Alf 6:52 7:49 9:41   11:31 13:35   15:36 17:24
Obrzycko Rynek 6:53 7:50 9:42   11:32 13:36   15:37 17:25
Zielonagóra 6:56   9:45     13:39   15:40 17:28
Piotrowo II 6:58   9:47     13:41   15:42 17:30
Piotrowo I 6:59   9:48     13:42   15:43 17:31
Kursuje w dni robocze oprócz 15.08 Tolerancja: 5 min. przyśpieszenia, 5 min. opóźnienia. * wjazd autobusu na żądanie

 

Cennik

  BILET NORMALNY    
Strefa I 11,00    
Strefa II 9,00    
Strefa III 7,00    
Strefa IV 3,00    

 

STREFY

Strefa I Piotrowo, Zielonagóra – Szamotuły
Strefa II Obrzycko, Słopanowo, Kobylniki – Szamotuły
Piotrowo, Zielongóra – Gaj Mały
Strefa III Piotrowo, Zielonagóra – Kobylniki, Słopanowo, Obrzycko
Obrzycko – Gaj Mały, Kobylniki, Słopanowo
Słopanowo – Kobylniki, Gaj Mały
Kobylniki – Gaj Mały
Gaj Mały – Szamotuły
Strefa IV Piotrowo, Zielonagóra – Piotrowo, Zielonagóra
Obrzycko – Obrzycko
Szamotuły – Szamotuły

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.