Rozkład jazdy: Linia nr 2 Ostroróg – Szamotuły

kierunek Szamotuły                 kursuje w dni robocze oprócz     24.12, 31.12, 02.05

 

Binino 7.06 10,01 11,43 13.41 15.54
Wierzchocin 7.08 10,03 11,45 13.43 15.56
Dobrojewo 7.10 10,05 11,47 13.45 15.58
Ostroróg Rynek 6.05 7.14 8.05 10,10 11,50 13.48 14.45 16.03
Ostroróg Osiedle 6.06 7.15 8.06 10,11 11,51 13.49 14.46 16.04
Szczepankowo II 6.10 7.19 8.10 10,15 11,55 13.53 14.50 16.08
Szczepankowo I 6.12 7.20 8.11 10,16 11,56 13.54 14.51 16.09
Śmiłowo 6.15 7.23 8.14 10,19 11,59 13.57 14.54 16.12
Szamotuły al. 1Maja 6.20 7.28 8.19 10.24 12,04 14,02 14.59 16.17
Szamotuły Zamkowa 6.22 7.30 8.21 10.25 12,05 14.03 15.00 16.18
Szamotuły Jana Pawła II 6.23 7.32 8.23 10.27 12.07 14.05 15.02 16.20
Szamotuły Rynek 6.24 7.35 8.26 10.30 12.10 14.08 15.05 16.23
Szamotuły PKP 6.28 8.28 10.33 12.13 14.12 16.49

 

 

kierunek Ostroróg                   kursuje w dni robocze oprócz      24.12, 31.12, 02.05

Szamotuły Inbag 6.35 7.40 9.18 11.12 13.08 14.18 15.12 16.50
Jana Pawła II 9.21 13.10 14.20 15.15 16.53
Szamotuły Rynek 9.23 11.15 13.13 14.23 15.18 16.55
Szamotuły Zamkowa 6.37 7.45 9.25 11.17 13.15 14.25 15.20 16.57
Szamotuły al. 1 Maja 6.38 7.46 9.26 11.18 13.16 14.26 15.21 16.58
Śmiłowo 6.43 7.51 9.31 11.23 13.21 14.31 15.26 17.03
Szczepankowo I 6.46 7.54 9.34 11.26 13.24 14.34 15.29 17.06
Szczepankowo II 6.47 7.55 9.35 11.27 13.25 14.35 15.30 17.07
Ostroróg Osiedle 6.51 7.59 9.39 11.31 13.29 14.39 15.34 17.11
Ostroróg Rynek 6.52 8.00 9.40 11.32 13.30 14.40 15.35 17.12
Dobrojewo 6.57 9.45 11.37 13.35 15.40 17.17
Oporowo 6.59 9.47 11,39 13.37 15.42
Bobulczyn 7.01 9.49 11,41 13.39 15.44
Binino 7.03 9.51 11.43 13.41 15.46
Bielejewo 7.05 15.48

TOLERANCJA: 5 MIN PRZYSPIESZENIA, 5 MIN OPÓŹNIENIA

 

Cennik: BILET NORMALNY  Strefa I 11,00  Strefa II 9,00  Strefa III 7,00  Strefa IV 3,00

STREFY

Strefa I Szamotuły – Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Strefa II Szamotuły – Ostroróg, Dobrojewo
Strefa III Śmiłowo – Szczepankowo
Szamotuły – Szczepankowo, Śmiłowo
Strefa IV Szamotuły – Szamotuły
Ostroróg – Ostroróg
Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Wierzchocin – Oporowo, Bobulczyn
Oporowo – Bobulczyn

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.