Rozkład jazdy: Linia nr 2 Ostroróg – Szamotuły

 kierunek Szamotuły                 kursuje w dni robocze oprócz     24.12, 31.12, 02.05

Bielejewo 7:05 15:48
Binino 7:06 10:01 11:43 13:41 15:54
Wierzchocin 7:08 10:03 11:45 13:43 15:56
Dobrojewo 7:10 8:00 10:05 11:47 13:45 15:58
Ostroróg Rynek 6:10 7:14 8:05 10:10 11:50 13:48 14:45 16:03
Ostroróg Osiedle 6:11 7:15 8:06 10:11 11:51 13:49 14:46 16:04
Szczepankowo II 6:15 7:19 8:10 10:15 11:55 13:53 14:50 16:08
Szczepankowo I 6:16 7:20 8:11 10:16 11:56 13:54 14:51 16:09
Śmiłowo 6:19 7:23 8:14  10:19 11:59 13:57 14:54 16:12
Szamotuły al. 1Maja 6:24 7:28 8:19 10:24 12:04 14:02 14:59 16:17
Szamotuły Zamkowa 6:26 7:30 8:21 10:25 12:05 14:03 15:00 16:18
Szamotuły Jana Pawła II 6:27 7:32 8:23 10:27 12:07 14:05 15:02 16:20
Szamotuły PKP 6:32* 8:28* 10:33* 12:13* 14:12* 15:08* 16:49*

kierunek Ostroróg                   kursuje w dni robocze oprócz      24.12, 31.12, 02.05

Szamotuły Inbag 6:35 7:40 9:18 11:12 13:08 14:18 15:12 16:50
Jana Pawła II 13:10 14:20 15:15 16:53
Szamotuły Zamkowa 6:37 7:45 9:25 11:17 13:15 14:25 15:20 16:57
Szamotuły al. 1 Maja 6:38 7:46 9:26 11:18 13:16 14:26 15:21 16:58
Śmiłowo 6:43 7:51 9:31 11:23 13:21 14:31 15:26 17:03
Szczepankowo I 6:46 7:54 9:34 11:26 13:24 14:34 15:29 17:06
Szczepankowo II 6:47 7:55 9:35 11:27 13:25 14:35 15:30 17:07
Ostroróg Osiedle 6:51 7:59 9:39 11:31 13:29 14:39 15:34 17:11
Ostroróg Rynek 6:52 8:00 9:40 11:32 13:30 14:40 15:35 17:12
Dobrojewo 6:57 9:45 11:37 13:35 15:40 17:17
Oporowo 6:59 9:47 11:39 13:37 15:42
Bobulczyn 7:01 9:49 11:41 13:39 15:44
Binino 7:03 9:51 11:43 13:41 15:46
Bielejewo 7:05 15:48

TOLERANCJA: 5 MIN PRZYSPIESZENIA, 5 MIN OPÓŹNIENIA
*Wjazd autobusu na żądanie

Cennik:

STREFA BILET
JEDNORAZOWY
BILET
MIESIĘCZNY
MIESIĘCZNY
ULGOWY
I 14,00 294,13 150,00
II 12,00 274,51 140,00
III 9,00 200,00 102,00
IV 4,00 152,95 78,00

 

 

STREFY

Strefa I Szamotuły – Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Strefa II Szamotuły – Ostroróg, Dobrojewo
Strefa III Śmiłowo – Szczepankowo
Szamotuły – Szczepankowo, Śmiłowo
Strefa IV Szamotuły – Szamotuły
Ostroróg – Ostroróg
Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Wierzchocin – Oporowo, Bobulczyn
Oporowo – Bobulczyn

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.