Rozkład jazdy: Linia nr 2 Ostroróg – Szamotuły

Od dnia 01.07.2022r. -28.08.2022r.

Linia Ostroróg – Szamotuły jeździ według Wakacyjnego rozkładu jazdy.

 

Wakacyjny rozkład jazdy

kierunek Szamotuły 
Oporowo 06:59 11:39 —-
Bobulczyn 07:01 11:41 —-
Binino 07:04 11:43 15:52
Wierzchocin 07:06 11:45 15:54
Dobrojewo 07:10 11:47 15:58
Ostroróg Rynek 07:14 11:50 16:03
Ostroróg Osiedle 07:15 11:51 16:04
Szczepankowo II 07:19 11:55 16:08
Szczepankowo I 07:20 11:56 16:09
Śmiłowo 07:23 11:59 16:12
Szamotuły al. 1Maja 07:28 12:04 16:17
Szamotuły Zamkowa 07:30 12:05 16:18
Szamotuły Jana Pawła II 07:32 12:08 16:20
Szamotuły Inbag 07:35 12:11 16:23
Szamotuły PKP 07:38 12:14 16:29

kierunek Ostroróg    

Szamotuły Inbag 06:35 11:12 13:08 16:50
Jana Pawła II 13:10 16:53
Szamotuły Zamkowa 06:37 11:17 13:15 16:57
Szamotuły al. 1 Maja 06:38 11:18 13:16 16:58
Śmiłowo 06:43 11:23 13:21 17:03
Szczepankowo I 06:46 11:26 13:24 17:06
Szczepankowo II 06:47 11:27 13:25 17:07
Ostroróg Osiedle 06:51 11:31 13:29 17:11
Ostroróg Rynek 06:52 11:32 13:30 17:12
Dobrojewo 06:57 11:37 13:35 17:17
Oporowo 06:59 11:39 13:37 17:19
Bobulczyn 07:01 11:41 13:39 17:21
Binino 07:03 11:43 13:41 17:23

TOLERANCJA: 5 MIN PRZYSPIESZENIA, 5 MIN OPÓŹNIENIA

Cennik:

STREFA BILET
JEDNORAZOWY
BILET
MIESIĘCZNY
MIESIĘCZNY
ULGOWY
I 14,00 294,13 150,00
II 12,00 274,51 140,00
III 9,00 200,00 102,00
IV 4,00 152,95 78,00

 

 

STREFY

Strefa I Szamotuły – Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Strefa II Szamotuły – Ostroróg, Dobrojewo
Strefa III Śmiłowo – Szczepankowo
Szamotuły – Szczepankowo, Śmiłowo
Strefa IV Szamotuły – Szamotuły
Ostroróg – Ostroróg
Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Wierzchocin – Oporowo, Bobulczyn
Oporowo – Bobulczyn

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.