Rozkład jazdy: Linia nr 2 Ostroróg – Szamotuły

Wakacyjny rozkład jazdy
Obowiązuje do 01.09.2019

kierunek Szamotuły  kursuje w dni robocze oprócz    15.08

Binino 7:04 11:43 15:52
Wierzchocin 7:06 11:45 15:54
Dobrojewo 7:10 11:47 15:58
Ostroróg Rynek 7:14 11:50 16:03
Ostroróg Osiedle 7:15 11:51 16:04
Szczepankowo II 7:19 11:55 16:08
Szczepankowo I 7:20 11:56 16:09
Śmiłowo 7:23 11:59 16:12
Szamotuły al. 1Maja 7:28 12:04 16:17
Szamotuły Zamkowa 7:30 12:05 16:18
Szamotuły Jana Pawła II 7:32 12:08 16:20
Szamotuły Rynek 7:35 12:11 16:23
Szamotuły PKP 7:38 12:14 16:29

kierunek Ostroróg    kursuje w dni robocze oprócz     15.08

Szamotuły Inbag 6:35 11:12 13:08 16:50
Jana Pawła II 13:10 16:53
Szamotuły Rynek 11:15 13:13 16:55
Szamotuły Zamkowa 6:37 11:17 13:15 16:57
Szamotuły al. 1 Maja 6:38 11:18 13:16 16:58
Śmiłowo 6:43 11:23 13:21 17:03
Szczepankowo I 6:46 11:26 13:24 17:06
Szczepankowo II 6:47 11:27 13:25 17:07
Ostroróg Osiedle 6:51 11:31 13:29 17:11
Ostroróg Rynek 6:52 11:32 13:30 17:12
Dobrojewo 6:57 11:37 13:35 17:17
Oporowo 6:59 11:39 13:37 17:19
Bobulczyn 7:01 11:41 13:39 17:21
Binino 7:03 11:43 13:41 17:23

TOLERANCJA: 5 MIN PRZYSPIESZENIA, 5 MIN OPÓŹNIENIA

 

Cennik: BILET NORMALNY  Strefa I 11,00  Strefa II 9,00  Strefa III 7,00  Strefa IV 3,00

STREFY

Strefa I Szamotuły – Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Strefa II Szamotuły – Ostroróg, Dobrojewo
Strefa III Śmiłowo – Szczepankowo
Szamotuły – Szczepankowo, Śmiłowo
Strefa IV Szamotuły – Szamotuły
Ostroróg – Ostroróg
Binino – Bobulczyn, Wierzchocin, Oporowo
Wierzchocin – Oporowo, Bobulczyn
Oporowo – Bobulczyn

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.