Rozkład jazdy: Linia nr 3 Koźle – Szamotuły

Kierunek Szamotuły

Kierunek Koźle

Koźle wieś 8.33 Szamotuły Inbag 13.15
Koźle skrz 8.35 Szamotuły Zamkowa 13.18
Otorowo I CPN n.ż 8.38 Szamotuły Rynek 13.21
Otorowo 8.40 Gałowo II 13.25
Lipnica wieś 8.42 Gałowo I 13.28
Lipnica skrz 8.44 Jastrowo 13.29
Brodziszewo skrz. 8.47 Brodziszewo wieś 13.31
Brodziszewo wieś 8.48 Brodziszewo krzyżówka 13.32
Jastrowo 8.50 Lipnica II 13.35
Gałowo I 8.51 Lipnica I 13.37
Gałowo II 8.53 Otorowo II 13.39
Szamotuły Rynek 8.59 Otorowo I 13.40
Szamotuły Zamkowa 9.01 Koźle krzyżówka 13.43
Szamotuły Jana Pawła II 9.03 Koźle wieś 13.45
Kursuje od poniedziałku do piątku
TOLERANCJA: 5 MIN PRZYSPIESZENIA, 5 MIN OPÓŹNIENIA

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.