Rozkład jazdy: Linia nr 3 Pniewy – Szamotuły

Linia Pniewy – Szamotuły nie kursuje w okresie wakacyjnym.
Linia zostanie wznowiona dnia 26.08.2019.

Pniewy dworzec 6.35 8.16 11.05 14.15 16.15
Pniewy Wroniecka 6.37 8.18 11.07 14.17 16.17
Podpniewki 6,40 8.21 11.10 14.20 16.20
Koninek 6.44 8.25 11.14 14.22 16.24
Zajączkowo  krzyżówka 6.49 8.30 11.19 14.29 16.29
Buszewo 6.52 11.22 16.32*
Kożle wieś 6.58 8.33 14.32
Koźle skrz 7,00 8.35 11.26 14.34 16.36
Otorowo I CPN n.ż 7.03 8.38 11.29 14.37 16.39
Otorowo 7.05 8.40 11.31 14.39 16.41
Lipnica wieś 7.07 8.42 11.33 14.40 16.43
Lipnica skrz 7.09 8.44 11.35 14.43 16.45
Brodziszewo skrz. 7.12 8.47 11.38 14.46 16.48
Brodziszewo wieś 7.13 8.48 11.39
Jastrowo 7.15 8.50 11.41 14.48 16.50
Gałowo 7.16 8.51 11.42 14.49 16.51
Szamotuły Rynek 7.24 8.59 11.50 14.55 16.59
Szamotuły Zamkowa 7.26 9.01 11.52 14.59 17.01
Szamotuły Jana Pawła II 7.28 9.03 11.54 15.01 17.03
Kursuje w dni robocze oprócz 15.08 Tolerancja: 5 min. przyśpieszenia, 5 min. opóźnienia. * wjazd autobusu na żądanie

 

Szamotuły Inbag 7.32 9.07 13.15 15.20 17.05
Szamotuły Zamkowa 7.35 9.10 13.18 15.23 17.08
Szamotuły Rynek 7.38 9.13 13.21 15.26 17.11
Gałowo II 7.42 9.17 13.25 15.30 17.15
Gałowo I 7.45 9.20 13.28 15.33 17.18
Jastrowo 7.46 9.21 13.29 15.34 17.19
Brodziszewo wieś 13.31 15.36 17.21
Brodziszewo krzyżówka 7.48 9.23 13.32 15.37 17.22
Lipnica II 7.51 9.26 13.35 15.40 17.25
Lipnica I 7.53 9.28 13.37 15.42 17.27
Otorowo II 7.55 9.30 13.39 15.44 17.29
Otorowo I 7.56 9.31 13.40 15.45 17.30
Koźle krzyżówka 7.59 9.34 13.43 15.48 17.33
Koźle wieś 8.01 13.45 15.50 17.35
Buszewo      – 9.38 13.51 15.56* 17.41*
Zajączkowo krzyżówka 8.04 9.41 13.54 15,59 17.44
Koninek 8.09 9.46 13,59 16.04 17.49
Podpniewki II 8.12 9.49 14.02 16.07 17.52
Pniewy Wroniecka 8.14 9.51 14.04 16.09 17.54
Pniewy dworzec 8.16 9.53 14.06 16.11 17.56
Kursuje w dni robocze oprócz 15.08 Tolerancja: 5 min. przyśpieszenia, 5 min. opóźnienia. * wjazd autobusu na żądanie

Cennik

STREFY

BILET NORMALNY
Strefa I 12,00
Strefa II 9,00
Strefa III 8,00
Strefa IV 6,00
Strefa V 3,00
Strefa I Pniewy, Podpniewki, Koninek – Gałowo, Szamotuły
Strefa II Pniewy, Podpniewki, – Jastrowo, Brodziszewo, Lipnica
Koninek – Gałowo, Jastrowo
Zajączkowo – Gałowo – Szamotuły
Strefa III Pniewy – Otorowo, Koźle
Podpniewki – Otorowo, Lipnica
Koninek – Brodziszewo, Lipnica
Zajączkowo – Brodziszewo, Jastrowo
Koźle – Jastrowo, Gałowo, Szamotuły
Otorowo – Szamotuły
Strefa IV Pniewy – Zajączkowo, Koninek, Podpniewki
Podpniewki – Koźle, Zajączkowo, Koninek,
Koninek – Otorowo, Koźle, Zajączkowo
Zajączkowo – Lipnica, Otorowo, Koźle
Koźle – Brodziszewo, Lipnica, Otorowo
Otorowo – Gałowo, Jastrowo, Brodziszewo,Lipnica
Lipnica – Szamotuły, Gałowo, Jastrowo, Brodziszewo
Brodziszewo – Szamotuły, Gałowo, Jastrowo
Jastrowo – Szamotuły, Gałowo
Strefa V Pniewy – Pniewy
Zajączkowo – Zajączkowo
Koźle – Koźle
Otorowo – Otorowo
Lipnica – Lipnica
Brodziszewo – Brodziszewo
Gałowo – Szamotuły
Szamotuły – Szamotuły

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.