Rozkład jazdy: Linia nr 3 Pniewy – Szamotuły

Od dnia 01.07.2022r. -28.08.2022r.

Linia Pniewy– Szamotuły jeździ jako linia Koźle – Szamotuły

 

Koźle – Szamotuły

Koźle wieś 8.33 Szamotuły Szczuczyńska 13.15
Koźle skrz 8.35 Szamotuły Inbag 13.18
Otorowo I CPN n.ż 8.38 Szamotuły Poczta 13.21
Otorowo 8.40 Gałowo II 13.25
Lipnica wieś 8.42 Gałowo I 13.28
Lipnica skrz 8.44 Jastrowo 13.29
Brodziszewo skrz. 8.47 Brodziszewo wieś 13.31
Brodziszewo wieś 8.48 Brodziszewo krzyżówka 13.32
Jastrowo 8.50 Lipnica II 13.35
Gałowo I 8.51 Lipnica I 13.37
Gałowo II 8.53 Otorowo II 13.39
Szamotuły Poczta 8.59 Otorowo I 13.40
Szamotuły Szczuczyńska 9.01 Koźle krzyżówka 13.43
Szamotuły Jana Pawła II 9.03 Koźle wieś 13.45

Cennik

STREFA BILET

JEDNORAZOWY

BILET
MIESIĘCZNY
MIESIĘCZNY ULGOWY
I 16,00 411,78 210,00
II 14,00 294,13 150,00
III 12,00 274,51 140,00
IV 9,00 200,00 102,00
V 4,00 152,95 78,00

STREFY

 

Strefa I Pniewy, Podpniewki, Koninek – Gałowo, Szamotuły
Strefa II Pniewy, Podpniewki, – Jastrowo, Brodziszewo, Lipnica
Koninek – Gałowo, Jastrowo
Zajączkowo – Gałowo – Szamotuły
Strefa III Pniewy – Otorowo, Koźle
Podpniewki – Otorowo, Lipnica
Koninek – Brodziszewo, Lipnica
Zajączkowo – Brodziszewo, Jastrowo
Koźle – Jastrowo, Gałowo, Szamotuły
Otorowo – Szamotuły
Strefa IV Pniewy – Zajączkowo, Koninek, Podpniewki
Podpniewki – Koźle, Zajączkowo, Koninek,
Koninek – Otorowo, Koźle, Zajączkowo
Zajączkowo – Lipnica, Otorowo, Koźle
Koźle – Brodziszewo, Lipnica, Otorowo
Otorowo – Gałowo, Jastrowo, Brodziszewo,Lipnica
Lipnica – Szamotuły, Gałowo, Jastrowo, Brodziszewo
Brodziszewo – Szamotuły, Gałowo, Jastrowo
Jastrowo – Szamotuły, Gałowo
Strefa V Pniewy – Pniewy
Zajączkowo – Zajączkowo
Koźle – Koźle
Otorowo – Otorowo
Lipnica – Lipnica
Brodziszewo – Brodziszewo
Gałowo – Szamotuły
Szamotuły – Szamotuły

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.