Rozkład jazdy: Linia nr 4 Przecław – Szamotuły

                                       Przecław – Szamotuły

 

Nazwa Przystanku

Godzina

Przecław

8:00

Pamiątkowo dworzec PKP

8:04

Pamiątkowo Szkoła

8:06

Baborowo

8:11

Baborówko

8:14

Kępa

8:16

Szamotuły, ul Lipowa (Dom Dziecka)

8:18

Szamotuły Rynek

8:22

 

 

Nazwa Przystanku

Godzina

Szamotuły Rynek

13:15

Szamotuły, ul Lipowa (Dom Dziecka)

13:19

Kępa

13:21

Baborówko

13:23

Baborowo

13:26

Pamiątkowo Szkoła

13:31

Pamiątkowo PKP

13:33

Przecław

13:37

 

 

Nazwa Przystanku

Godzina

Przecław

13:40

Pamiątkowo PKP

13:44

Pamiątkowo

13:46

Baborowo

13:50

Baborówko

13:53

Kępa

13:55

Szamotuły, ul Lipowa (Dom Dziecka)

13:57

Szamotuły Rynek

14:01


Kursuje od poniedziałku do piątku
Tolerancja: 5 min przyspieszenia, 5 min opóźnienia

 

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.