Rozkład jazdy: Linia nr 7: Koźle – Szamotuły

kursuje w dni robocze z wyjątkiem 15.08

kierunek Szamotuły   

Koźle wieś
08:33
Koźle krzyżówka
08:35
Otorowo
08:38
Otorowo CPN
08:40
Lipnica wieś
08:42
Lipnica rondo
08:44
Lipnica Bociany
08:45
Brodziszewo wieś
08:48
Jastrowo
08:50
Gałowo I
08:51
Gałowo II
08:53
Szamotuły Wojska Polskiego
08:56
Szamotuły Poczta
08:59
Szamotuły Rolnik
09:01
Szamotuły Jana Pawła II
09:03

kierunek Koźle

Szamotuły Inbag
13:15
Szamotuły Zamkowa
13:18
Szamotuły Rynek
13:21
Szamotuły Wojska Polskiego
13:23
Gałowo II
13:25
Gałowo I
13:28
Jastrowo
13:29
Brodziszewo wieś
13:31
Brodziszewo krzyżówka
13:32
Lipnica Bociany
13:34
Lipnica rondo
13:35
Lipnica wieś
13:37
Otorowo CPN
13:39
Otorowo
13:40
Koźle wieś
13:43

Bilet jednorazowy – 4,00 zł

Bilet jednorazowy, ulgowy – 2,00 zł

Osobami uprawnionymi do ulgowych przejazdów są:

  • Dzieci powyżej 4 lat do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej
  • Dzieci i młodzież w okresie nauki, nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia
  • Studenci do 26 roku życia
  • Osoby niewidome, kombatanci, emeryci, renciści, inwalidzi wojenni nie zaliczani do I grupy inwalidzkiej, osoby niesamodzielne, osoby uprawnione na podstawie odrębnych aktów prawnych

Osobami uprawnionymi do bezpłatnych biletów są:

    • Dzieci w wieku do 4 lat (pod warunkiem, że nie zajmują samodzielnie siedzenia)
    • Osoby powyżej 70 roku życia za okazaniem dowodu tożsamości
    • Inwalidzi wojenni zaliczani do I grupy inwalidzkiej
    • Osoby posiadające kartę dużej rodziny
    • Uprawnieni funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej w czasie akcji
    • Osoby posiadające kartę mieszkańca MiG Szamotuły

Dane kontaktowe

Matmich-BUS Przewóz Osób
Mateusz Michalak

Tel. 61 29 13 524
Tel. 600 028 382
przewozy@matmichbus.eu

Adres pocztowy:
ul. Długa 24
64-500 Szamotuły

NIP: 7871774352, REGON: 300442817

Dane konta bankowego firmy Matmich-BUS:
PKO BP 44 1020 4128 0000 1702 0054 4478

Skontaktuj się z nami

Facebook VespaStudioGraficzne
×

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia jej działania. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „×” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegóy wykorzystywania plików cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.